Su Arıtma Sistemlerimiz

Su Arıtma Cihazlarımız ve Özellikleri

  Firmamız bünyesinde bulunan su arıtma cihazı ve seçenekleri çok yönlü ve tam donanımlı olarak hizmet vermektedir. Saf suyun organik bir şekilde temizlenmesi ve arıtılması işlemlerinin gerçekleşmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü su arıtma cihazlarımızda çeşitli filtreler bulunmaktadır. Bu filtreler tamamen şeffaf olup içeri pompalanan suyun tamamen natural ve organik olduğunu gözler önüne serme avantajı sunmaktadır. Filtrelerimiz aşamalı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda kullanım belgelerini okuyan müşterilerimiz periyodik olarak değiştirilmesi gereken filtreler için de bizimle iletişim kurabilirler.

 Saf Su Arıtma Sistemlerimiz

  Tam otomatik ve manuel seçeneklerine sahip olan saf su arıtma sistemlerimiz vasıtasıyla tamamen kimyasal olan bir temizliğin sahibi ve kullanıcısı olabilirsiniz. Anyon ve katyon değerleri göre tamamen biyolojik ve teknolojik olarak çalışan çok yönlü ürünlerimiz arasında kategoriler içinde yer almaktadır. Bizden satın alacağınız saf su arıtma sistemleri mineral tanklar içerisinde çalışmaktadır. Bu nedenle suyun öz yapısını koruduğu gibi aynı zamanda dış etkilere karşı da tam donanımlı olarak çalışmaktadır.

 Kimyasal Arıtma Sistemlerimiz

  Hizmetlerimiz içinde su arıtma cihazları dışında kimyasal arıtma sistemlerimiz de ek olarak mevcuttur. Bizimle mail ya da telefon aracılığıyla iletişime geçen firma ya da kişilere evsel biyolojik arıtma sistemlerimizi de satışa sunmaktayız. Artan nüfus ile birlikte şehir içi yaşamlarda kendini gösteren evsel atık ve biyokimyasal kirliliklere karşı son derece modern donanımıyla karşı koyan kimyasal arıtma ürünlerimiz mineralizasyon seçenekleriyle evlerdeki suların içinde biriken zararlı bakterilerin dışarı atılmasına ve doğaya karışmasına ön ayak olmaktadır.

 Su Arıtma Ürünlerimiz

  Arıtma alanında çok yönlü olarak hizmet veren firmamızın içerisinde farklı türde ürün bulma olanağınız bulunmaktadır. Bunların başında kartuş filtreler yer almaktadır. Bu filtreler dönüşümlü ve periyodik olarak değiştirilmesi gereken su arıtma sistemi adına yedek parça tesisi sağlamaktadır. Kataloğumuzda yer alan bir diğer ürün ise yüksek basınç pompalarıdır. Çok parçalı ve sistemli olan bu parçalar sayesinde özel filtreleme sistemlerini basınç özellikleri daha kontrollü ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

 Deniz Suyu Arıtma Sistemlerimiz

  Endüstriyel alanda kullanılan deniz suyu arıtma sistemlerimiz geleceği düşünen ve yüksek oranda kar elde etmek isteyen firmalar için çok önemli bir değere sahip ürünlerimizin en başında yer almaktadır. Deniz suyunun tuz oranını özel basınç sistemleri ve filtreleme avantajları ile tatlı suya çevirmektedir. Gelecek 50 yıl içinde kurulan özel tesisatların vazgeçilmez parçası kabul edilen bu özel sistemlerin sahibi olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 Kartuş Filtreleri Ürünlerimiz

  Kataloğumuz içerisinde yer alan kartuş filtreleri çok kısa bir süre içerisinde temin edebilirsiniz. Düşük emisyon oranları sayesinde kolaylıkla kullanılmakta ve çok uzun süreli olarak tam profesyonel donanımlı olarak çalıştırılmaktadır. Herhangi bir kaynak gerektirmemektedir. Bu nedenle firmamız tarafından montajı çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.