Kum Tortu Filtresi Arıtma Hizmeti

            Tortu, suyun içerisindeki kil, çamur, katı yabancı madde ve daha birçok suyun organik yapısını bozan her şeye verilen genel addır. Görüldüğü üzere tortu suyun doğallığını zedeleyen, içme suyu olarak kullanılamayacak hatta tarımda sulama olarak da tercih edilemeyecek bir hale getiren zararlı yabancı maddelere sahip bir durum haline gelmektedir. Doğal olarak suyun aktığı yatağında belirli biriken taş ve topraklar zamanla suya çamur katarak böylelikle suyun çamurlu hale gelmesine sebep olurlar. Bu durumda da başta boşaltım sistemi olmak üzere daha birçok vücut sisteminde birtakım sağlık sorunları yaratabilir. Bunları önlemek adına mutlaka arıtılmış sular tüketilmelidir.

  Endüstriyel arıtma hizmetimiz

            Suyun tortusundan ayrılması için kum tortu filtresi sistemleri olarak endüstriyel arıtma hizmetimiz bulunmaktadır. Tamamen doğal ve teknolojik koşullarda arıtım işlemleri yapan kimyasal tesisimizde suyun özüne yani organik haline dönüştürülmesi için teknolojik cihazlar kullanarak suyun arıtılmasını hem hızlı hem de zamandan tasarruflu bir hale sokmaktayız. Bu bakımdan değerlendirdiğimiz zaman sudaki çamur ve katı atıkların ortadan kaldırılarak partiküllerinden arınmış bir halde yeniden içilebilir ve sulanabilir hale getirilmesi noktasında fonksiyonel olarak çalışmalar yürütüyoruz. Yürüttüğümüz bütün bu çalışmalarımızın sonucunda da müşterilerimizin beklentilerine cevap veren ve müşterilerimizin ne istediklerini bilen bir yaklaşımla endüstriyel arıtma hizmeti veriyoruz.

  Tortu filtrasyonu

            Arıtma işleminde kullandığımız filtrasyon sistemimiz ve kum tortu filtresi sistemleri fiyatları hakkında bilgi vermemiz gerekir. Tasarruflu bir arıtım sağlayan söz konusu tortu filtrasyonumuz ekonomik anlamda da aynı kalitede tasarruflu bir filtrasyon sağlamaktadır. Bu temel nitelikler bakımından değerlendirilecek olunduğu zaman tortu filtrasyonu konusundaki tüm çalışmalarımızda daima çağın koşullarına dayanarak üst düzey bir kaliteli hizmet elde ettiğimiz açık seçik olarak söylenebilecektir. Yine belirlenen özellik doğrultusunda suyun kalitesini bozmadan ve içerisindeki su minerallerini değiştirmeden organik çözüm sunulmaktadır.

            Yüksek oranda debi kontrolü sağlayan tank sistemi ve paket arıtma ünitesi bulunan endüstriyel arıtım sistemimizde bunun yanı sıra sıyırıcılar ve ızgaralar grubu da suyun arıtılmasında kullanılan tank gövdesindeki özelliklerdir. Burada tamamen kaliteden bir an bile taviz verilmeden uygulanan tüm arıtım işlemlerimiz boyunca müşterilerimizin memnun kalacakları etkin bir hizmet anlayışı içerisinde bulunarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımıza bağlı kalarak profesyonel, organik endüstriyel arıtım işlemleri uygulanmaktadır.

            Bu anlamıyla da değerlendirildiği zaman son derece önde gelen ve son derece kaliteden kesinlikle taviz vermeyen bir yaklaşımla hizmet verme bilincimize dayanarak hizmetler yürütüyoruz. Yürüttüğümüz bütün bu hizmet anlayışımız ile üst düzey kalitede bir yaklaşımla arıtım ve ayrıştırma çalışmalarımız sürdürülmektedir.

            Tank gövdemiz tek ve ikili olarak suyun debisine bağlı olarak hizmet vermek için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra yine öne çıkan tortu filtresi sistemleri bakımından sudaki tüm yoğun kirlenmiş tabakanın temizlenmesi işlemlerimizde teknolojinin sunduğu imkanlara dayanarak temizlik işlemleri tamamlanmasının ardından otomatik paket ünitesine aktarımı söz konusudur.