Başlıca Su Arıtma Sistemlerimiz

  Su arıtma sistemine yönelik olarak uzunca bir süredir vermekte olduğumuz hizmetlerimizde daima müşterilerimizin temiz, içilebilir su ihtiyacını karşılamak için; kurumların da tarımda sulanabilir, sağlık sektöründe kullanılabilir bir su ihtiyacını karşılamak amacıyla su arıtma konusunda yetkin hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Uzunca bir süreden beri müşterilerimiz için alanında uzman yerli mühendislerimiz tarafından geliştirmiş olduğumuz yerli su arıtma sistemi çözümü ile kaliteden bir an dahi taviz vermeyen, yüksek standartlara dayanan yaklaşımla hizmetlerin ortaya konulmasına devam edilmektedir. Bu durum da dikkate alınarak tamamen son derece işlevsel, son derece üstün kalitede su arıtım çalışmalarının yürütülmesini sağlamada belli başlı su arıtma sistemi uygulamalarımız ortada durmaktadır.

 Reçine su arıtma sistemimiz

  Su arıtmada uygulamaya devam ettiğimiz doğal arıtma işlemimiz arasında gelmesi bakımından reçinenin içerisindeki bol miktardaki iyon ve katyonlardan yola çıkarak suyun saflaştırılması yöntemiyle arıtma işlemlerimiz yürütülmektedir. Bu yöntemimiz sayesinde her anlamda kaliteli, her anlamda profesyonel ve üstün nitelikler sergilemeye devam eden bir yaklaşımla su arıtma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Reçineli su arıtma teknolojimiz genellikle kimya, endüstri, sağlık sektörlerinde kullanılmaktadır. Tümüyle bu alanlara yönelik olarak yürüttüğümüz arıtma sistemlerimiz doğrultusunda bulunarak suyun içerisinde bulunan magnezyum ve kalsiyum seviyesinin en aza indirilerek tamamen tertemiz suların elde edilmesi amaçlanmaktadır.

 Distilasyon su arıtma sistemimiz

  Suyun kaynatılarak içindeki mikroorganizmaların bu yöntemle dezenfekte edilmekte olduğu bir diğer su arıtma sistemleri arasında gelmektedir. Firmamızın distilasyon yöntemiyle su arıtma işlemini uygularken kullanılan cihazların yüksek kalitede bar basıncını uygulayabilmesi ve bu sayede her anlamda üst düzey arıtma teknolojisinin elde edilmesi amaçlanmaktadır. Amaçlanan bir diğer yöntem de su arıtma sistemi olarak sudaki tek hücreli bakterilerin öldürülmesi ve suyun kaynatma yöntemiyle saflaştırılması yöntemi kullanılmaktadır. Elbette saf halde bulunan suyumuzun su tankında tutulması ve güvenle buradan kullanılması gerekmektedir. İşte bunun için sürdürdüğümüz en etkin çalışmalarımıza dayanarak tamamen alanına hakim bir yaklaşımla hizmetimiz verilmektedir.

 Ters osmos su arıtma sistemimiz

  Doğal su arıtma sistemi denildiği zaman sıklıkla tercih edilen bu yöntemimizde su arıtma cihazı tarafından doğada gerçekleşen doğal osmosis sistemi örnek alınmaktadır. Buna göre suyun saf hale getirilmesini doğada sağlayan bitki köklerinin aynı mantığına dayanan bir yaklaşım bu cihazımızda da kullanılarak adına ters osmos sistemi adı verilen sistemimiz üzerinden yüksek kalite ve tamamen doğal su elde edilmesi sağlanmaktadır.

  Çapraz olarak basınç altına alınan mikroorganizmaların tamamen sudan uzaklaştırılmasına dayanan doğal yöntemde su arıtma işlemlerinin çok kısa bir süre içerisinde tamamlanması ve böylelikle yerli mühendislik özelliğiyle her alanda kullanılması mümkün halde tutulmaktadır. Bu bakımdan su arıtma cihazları bakımından düşünülerek her anlamda tesislerimiz için su arıtma hizmeti verirken bunun yanında bireysel müşterilerimiz için de hem evler hem de iş yerleri için kaliteli su arıtma işlemleri uygulanmaktadır.

  Bütün bu yaklaşımlara dayanarak gerçekleştirilen yüksek hassasiyetteki su arıtma sistemi, dünden bugüne kadar sürdürdüğümüz en yetkin yaklaşımlar arasında gelmesi bakımından değerlendirilerek tamamen profesyonel olarak yürütülmektedir